Мобілізованих чоловіків без бойового досвіду не відправляють одразу на передову – заява ЗСУ

Підготовка рядового та сержантського складу в навчальних центрах проводиться за скороченими термінами (без зниження якості навчання). Складає від 7 до 20 діб в залежності від складності спеціальності.

Про це повідомив начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач.

“Непідготовлених людей на передову ніхто не відправляє. Всі мобілізовані проходять відповідне навчання у той термін, який необхідний для певної військової спеціальності”, – сказав Роман Горбач.

Він зазначив, що початком повномасштабного російського вторгнення, до своїх підрозділів повернулося майже 100% резервістів. Саме за рахунок колишніх учасників бойових дій та військовослужбовців та військовозобов’язаних, які вже і відслужили, і проходить комплектування бойових військових частин.

“Мобілізованих, які не проходили військової служби на першому етапі направляють для здійснення відповідної фахової підготовки до навчальних центрів (навчальних закладів), після завершення якої, вони вибувають для комплектування підрозділів, що ведуть бойові дії”, – сказав Роман Горбач.

Також в ЗСУ розповіли, що для скарг стосовно мобілізації створено і працює Гаряча лінія Міністерства оборони та ЗС України 0-800-500-410, 0-800-500-442, 044-454-44-99 або на офіційному сайті міністерства.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ