На “Бадер Україна” відмовились викликати швидку жінці з кровотечею

27 листопада 2019 року на Bader Україна у жінки почалась кровотеча, коли вона звернулась в медпункт і повідомила про свій стан її відповіли, що швидкої допомоги вони викликати не можуть у зв’язку із тим, що її немає кому замінити. Їй дали валідол і невідомі дві таблетки. Про це повідомляє Форпост, посилаючись на ФБ сторінку доньки жінки, яка написала про це.

Стан жінки погіршився…

Вона зателефонувала до доньки, яка викликала швидку до маминої роботи, але швидку не пропустили і тому прийшлось викликати наряд поліції.

Жінку госпіталізували у досить важкому стані.

На даний момент вона в лікарні.

Застуник директора Bader Ukraine Горішна Х.І. опублікувала на сторінці підприємства своє пояснення ситуації:
“У відповідь на публічне звернення Галини Клебан: Керівництво компанії «Бадер Україна» проводить службове розслідування ситуації, яка виникла 27.11.2019р. на підприємстві у м. Городок. Відразу після отримання результатів розслідування обіцяємо надати офіційну відповідь. За попередніми даними, отриманими з журналу обліку звернень у медпункт, ще 26.11.2019 року зафіксовано звернення працівниці Клебан Наталії зі скаргами на кровотечу. Їй було надано медикаментозну допомогу і рекомендовано повернутись додому і звернутись до лікаря. Відтак, відкритим залишається питання, чому 27.11.2019 п. Наталя з’явилась на робочому місці. Сьогодні вже домовлено про спільну зустріч сторін для детального вивчення всіх обставин. Обіцяємо, що не будемо приховувати результатів внутрішньої перевірки та вжити всіх необхідних заходів, навіть якщо для цього потрібно буде здійснити кадрові зміни на підприємстві. Наразі хочемо заявити, що безпека та здоров’я працівників для нас були одним із пріоритетів, ці цінності роз’яснювались усім працівникам ще навіть до початку роботи. Ми обіцяємо з’ясувати та повідомити всі деталі даного випадку в найближчі терміни і бажаємо швидкого одужання п. Наталі.”

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...