![На Львівщині пораненим учасникам АТО виплачуватимуть допомогу на реабілітацію](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/15740989_594343067429945_421871319650355624_n.jpg)
У 2017 році інваліди війни І, ІІ, ІІІ груп з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО, отримуватимуть адресну допомогу на реабілітацію. Це відбуватиметься у рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 рр.
Відповідні зміни до програми внесли депутати Львівської облради.
Також депутати додали заходи до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014 – 2017 роки.
«Одним із заходів цієї програми є забезпечення догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД. Окрім того, на виконання Указу Президента України від 13 грудня 2016 року №553 «Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю» передбачається фінансування на забезпечення інвалідів І та ІІ груп по зору засобами медичної реабілітації з мовним виводом та очними протезами», – повідомив заступник директора департаменту соціального захисту населення ЛОДА Віктор Степанюк.