На Львівщині ще кілька днів діятиме програма відшкодування вартості сільгосптехніки

На Львівщині продовжує діяти державна програма відшкодування вартості сільськогосподарської техніки. Зокрема, до 1 березня сільськогосподарські товаровиробники, які придбали техніку та обладнання у грудні 2017 року, подають державним банкам заявки та відповідні документи.
Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва надаватиметься сільгоспвиробникам у таких розмірах:
– 20 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додатну вартість) за придбану техніку та обладнання у грудні 2017 року;
– 25 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість) за придбану техніку та обладнання з 1 січня 2018 року.
Також, як інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, в рамках держпідтримки для фермерів передбачаються додаткові преференції при купівлі техніки. Крім стандартних 25% компенсації за програмою здешевлення сільськогосподарської техніки, фермери додатково отримають 15% компенсації – загалом 40%.
Оплата за техніку і обладнання та її компенсація проводиться через державні банки або банки, у статутному капіталі яких 75 і більше відсотків акцій належать державі.
Для отримання часткової компенсації сільськогосподарські товаровиробники подають до банку заявку та підтвердні документи щодо придбання техніки та обладнання, а саме:
– копію платіжного доручення;
– акт приймання-передачі техніки та обладнання;
– свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).
Перелік техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів сформований Мінекономрозвитку і розміщений на офіційних веб – сайтах Мінекономрозвитку та Мінагрополітики.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ