На Львівщині стартує “ZAXIDFEST”

27 серпня, у селі Родатичі біля Городка після дворічної перерви розпочинається “ZAXIDFEST-2021”, який проводять щорічно з 2009 року.

На цьогорічному фестивалі виступатимуть «Океан Ельзи», «Антитіла», «The Hardkiss», «5’nizza» та інші українські виконавці, а також гурти з Республіки Білорусь, серед яких «Ляпис-98». Виконавців з Росії на заході не буде.

Цього року фестиваль проводять за підтримки Львівської обласної державної адміністрації. Зокрема, підтримка адміністрації полягає у забезпеченні роботи під час фестивалю бригад швидкої допомоги, поліції та ДСНС.

На фестивалі працюватимуть чотири сцени. Головний вхід на фестиваль працюватиме з 13:00 до 01:00. На вихід ворота працюватимуть цілодобово. 27 серпня Головні ворота (Main Gate) працюють на вхід з 12:00. Вихід працює цілодобово. Для учасників АТО/ООС та людей з інвалідністю діє знижка на квитки у розмірі 50 % (при собі необхідно мати відповідне посвідчення).

У зв’язку з епідемією Covid-19 на «Zaxidfest» будуть діяти карантинні обмеження. На вході на фестиваль вимірюватимуть температуру. Організатори закликають дотримуватися соціальної дистанції, користуватись антисептиками.

Локація проведення заходу: відпочинковий комплекс «Чарівна Долина», с. Родатичі Городоцької ОТГ Львівського району.

Придбати квитки та дізнатися програму заходу можна на офіційному сайті фестивалю – https://zaxidfest.com/

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ