На Львівщині у січні виявили 334 порушення митних правил

Упродовж січня 2017 року підрозділами Львівської митниці ДФС виявлено й припинено 334 порушення митних правил (ПМП).
При цьому, вартість предметів правопорушень становить 6,1 млн грн, з них із реально вилученими предметами  – 109 на суму 4,82 млн грн.
Кількість справ про ПМП в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 9,5 %, вартість предметів правопорушень збільшилась на 29 % (за аналогічний період минулого року заведено 305 справ про ПМП вартістю 4,73 млн.грн).  Кількість справ, за якими встановлюється вартість – 49.
Здебільшого порушниками митних правил виступали фізичні особи. Стосовно юридичних осіб у січні 2017 року митних правопорушень не зафіксовано.
Характерними видами порушень митного законодавства  були: на виїзд з України – переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу; на в’їзд в Україну – порушення порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, недекларування товарів та недоставлення товарів, транспортних засобів до митного органу.
Структура предметів правопорушень, вилучених у справах про порушення митних правил (співвідношення до загальної кількості випадків вилучених предметів правопорушення) наступна: продовольчі товари – 11 %; тютюнові вироби – 19,3 %; промислові товари – 47,7 %; зброя – 14,7 %; транспортні засоби – 6,4 %, валюта – 0,9 %.
Характерним товаром для незаконного вивезення з України до країн Європи залишаються тютюнові вироби. Впродовж поточного року виявлено 21 спробу незаконного переміщення через митний кордон України, вилучено 15 673 пачок сигарет (за аналогічний період 2015 року виявлено 21 спробу незаконного переміщення, вилучено 4 193 пачки сигарет). Традиційними місцями приховування сигарет залишаються конструктивні порожнини транспортних засобів, пустотілі порожнини коліс автомобіля, спеціально виготовлені схованки.
Впродовж січня 2017 року припинено незаконне ввезення на митну територію України продуктів харчування, сільгосппродукції та товарів промислової групи на суму понад 4 млн грн.
Крім того, за результатами проведених заходів у січні 2017 року митницею виявлено 16 діянь, що містять ознаки злочину, з яких: 4 за ознаками ст. 263 ККУ, 2 за ознаками ст. 309 ККУ, 9 за ознаками ст. 358 ККУ, 1 за ознаками ст. 240 ККУ, направлено до ГУНП у Львівській області. Впродовж аналогічного періоду минулого року митницею надіслано 5 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.
Також, варто зазначити, що станом на 31.01.2017 р. запроваджено 16 справ про порушення митних правил, у яких предметом правопорушення були – зброя, частини до зброї, боєприпаси, спеціальні засоби захисту. Вилучено: 26 шт. – частини до зброї; 1 шт. – лук; 990 шт. – набої; 3 шт. – ніж; 1 шт. – багнет ніж; 3 шт. – пістолет; 1 шт. – револьвер.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...