На жінку наклали штраф за булінг доньки

На жінку наклали штраф за булінг доньки: в Україні винесли ще одне рішення.

На жінку наклали штраф у розмірі 850 гривень за булінг, який вчинила її донька у селі Вишеньки Київської області. Про це повідомляє прес-служба Бориспільського міськрайонного суду Київської області.

У провадженні суду перебуває адмінматеріал, що надійшов від ГУ Нацполіції в Київській області Бориспільський відділ поліції про притягнення до адміністративної відповідальності громадянки за ч. 3 ст. 173-4 КУпАП – булінг.

“Протокол про притягнення до адміністративної відповідальності був складений на матір дівчинки. На судовому засіданні громадянка визнала провиу та щиро розкаялась. Судом виніс постанову притягнути її до адміністративної відповідальності та накласти штраф в розмірі 850 гривень”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що у випадку шкільного булінгу, за кривдника, якому ще не виповнилося 14 років, усю відповідальність несуть батьки. Вони повинні відшкодувати як матеріальну, так і моральну шкоду, яку завдала їхня дитина іншому учню.

Школярка Бориспільської ЗОШ № 7 виклала у соцмережі непристойні фото своєї ровесниці. За це дівчину вперше в Україні засудили за новим законом про булінг.

Нагадаємо, що закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів Українищодо протидії булінгу (цькуванню)” ухвалила Верховна Рада.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ