Німеччині цікава співпраця з Львівщиною

22 лютого, у Львові розпочала роботу конференція “Розвиток Німецько-української економічної співпраці в Західній Україні”, яка має на меті залучення нових інвестицій на Львівщину.
Це перший в України презентаційний захід Німецько-Української Палати для поглиблення співпраці із представниками регіонів.
“На Львівщині німецькі компанії успішно працюють та швидко розвиваються. Те, що ми сьогодні маємо велику кількість інвесторів, які вибирають Львівщину для своїх інвестицій, є дуже важливим. Тому ми проводимо постійну роботу із усунення будь-яких адміністративних перешкод для ведення бізнесу. Наша область є безпечним регіоном для проведення економічної діяльності, як і усі країни східної Європи, і ведення бізнесу на Львівщині керується виключно європейськими правилами та нормами”, – зазначив голова ЛОДА Олег Синютка.
У межах заходу організатори спільно з українськими підприємствами, зацікавленими у співпраці з Німеччиною, ознайомились прикладами із німецько-українських економічних відносин, із інвестиційними можливостями Львівської області, а також діяльністю Німецько-Української та Львівської промислово-торговельних палат. Окрім того, зацікавлені підприємці мали змогу перейняти досвід співпраці з німецькими партнерами.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ