Обов’язковий медогляд на Львівщині відтермінували

У Львові та області на час карантину та 30 днів після його завершення відтермінували проходження обов’язкових профілактичних медоглядів для працівників освіти та учнів.
Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

«Є постанова уряду №291 від 22 квітня 2020 року, до якої внесли зміни, що дозволяють педагогам працювати без проходження профілактичного медичного огляду у період карантину та протягом 30 днів після його закінчення. Станом на сьогодні – це точно до кінця вересня», – каже він.

Щодо школярів, то, продовжує Олег Паска, є наказ Міністерства охорони здоровя №682 про періодичність проведення обов’язкових медоглядів, у якому вказано, що щорічно міські лікувально-профілактичні заклади забезпечують проходження медогляду для учнів протягом календарного року.

«Тобто, якщо хтось пройшов з початку року медогляд, то він є дійсним, але можна це зробити і до кінця календарного року», – зазначає чиновник.

У Львові ж, як відзначає керівниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик, встановлено такий формат: ті, хто йде вперше в садок чи школу, повинні мати довідку від сімейного лікаря.

Хоча, за словами Олега Паски, це не той тип довідки 086, однак вона вказує на те, що дитина не має хронічних захворювань.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...