24-ий Форум видавців у Львові

13-17 вересня відбудеться найбільша книжкова і літературна подія Центрально-Східної Європи – 24-ий Форум видавців у Львові.
«Основною метою цьогорічного фестивалю є створення платформи для комунікації, яка в майбутньому спричинить зародження абсолютно нових бачень. Адже пошук нових ідей є абсолютно зрозумілим в сучасному світовому контексті, бо нові візії ставали дзеркалом (і навіть рушієм) змін у суспільстві», – пояснює програмна директорка Форуму видавців Софія Челяк.
Учасниками цьогорічного форуму стануть близько 200 видавництв і книготорговельних організацій, понад 1100 авторів, інтелектуалів, художників і культурних діячів з України та інших країн. Фокусна тема цьогорічного форуму – Точка творення.
У рамках Форуму видавців у Львові відбудеться 24-ий Національний книжковий ярмарок, Міжнародний літературний фестиваль, Церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму», Всеукраїнський бібліотечний форум, Благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання».
Програма заходів включає понад 800 літературних, мистецьких, освітніх і соціальних заходів, які відбудуться на 62 локаціях. У програмі – 24 тематичні напрямки: історія, мови/переклади, креативні індустрії та урбаністика, бізнес, освіта, медицина, мистецтво, медіа та інші.
Соціальні та благодійні заходи: Благодійна акція для пенсіонерів «Третій вік: задоволення від читання». Збирання книжок для потреб бібліотек Сходу України.
Офіційні заходи:
13 вересня. Офіційне відкриття 24 Форуму видавців у Львові. Огляд експозиції тільки для запрошених. Палац мистецтв. Початок – о 13.00 год.
13 вересня. Урочисте відкриття 12 Львівського міжнародного літературного фестивалю. «Точка творення»: Вистава «Вавилон» театру «Дах», в рамках проекту «Нова опера», режисер Влад Троїцький. Клуб Малевич. Початок – о 19.00 год.
14 вересня. Церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму», Львівська національна опера, Початок – о 19.00 год.
15 вересня. Гала концерт «Пісні нашої молодості» в рамках благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання», Львівська обласна філармонія, Початок о – 18.00 год.
16 вересня. Ніч поезії та музики NON-STOP. Клуб !FEST Republic, Початок – о 22:00 год.
forum-knizhkovij

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...