Папа закликав учених знайти якнайшвидше вакцину від Covid-19

Глава Римо-Католицької Церкви Папа Римський Франциск під час проповіді закликав все наукове співтовариство якнайшвидше знайти вакцину від коронавірусної інфекції.

Папа також озвучив дату, коли віруючі з усього світу будуть молитися за порятунок від коронавіруса. Це відбудеться у четвер, 14 травня, повідомив понтифік на під час проповіді, яку транслював Vatican News.

«Ми запрошуємо всіх людей в усьому світі звернутися до Бога, підносячи молитви і прохання, постити та робити справи милосердя відповідно до своєї релігії, свого вірування або свого вчення, щоб Він поклав край цій епідемії, звільнив нас від нинішнього страждання, допоміг вченим знайти проти неї ліки, щоб Він позбавив світ від санітарних, економічних та гуманітарних наслідків поширення цього серйозного вірусу», – йдеться в посланні понтифіка.

Папа Римський також закликав вчених докласти всіх зусиль, щоб розробити вакцину від COVID-19 як можна швидше. Він зазначив, що «ці зусилля повинні бути безкорисливими, щоб на зцілення могла розраховувати будь-яка людина».

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ