Педагогам-випускникам, що працюватимуть за спеціальністю навіть доплачуватимуть

Випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менше як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах надається одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.
Допомога надаватиметься відповідно до постанови КМ України від 26.09.2006 № 1361 (із змінами, внесеними згідно з постановою КМ України від 18.05.2017 № 335). Розмір такої допомоги становитиме п’ятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлений на 1 січня 2017 року.
Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 28.03. 2016 року № 343.
На отримання одноразової грошової допомоги можуть претендувати випускники, які навчалися на бюджеті на денній формі навчання.
Право визначати кількість випускників на отримання грошової допомоги надано Міністерству освіти і науки України на підставі списків, які подають вищі навчальні заклади.
Для того, щоб цю допомогу отримати, випускники повинні подати до 10 жовтня такі документи:
– заяву про надання грошової допомоги;
– копію трудової книжки (за наявності);
– копію договору про роботу на посаді педагогічного працівника.
Таку інформацію оприлюднила профспілка працівників освіти і науки України на своєму офіційному сайті.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ