Традиційні сніданки світу

Кожна людина звикла снідати по-різному. Однак кожна нація віддає перевагу ту чи іншу їжу. Кулінарні традиції різних країн відрізняються. Ми пропонуємо поглянути на традиційні сніданки в різних країнах світу.

Про це повідомляє Корисно знати.

Аргентина
В Аргентині звикли на сніданок є датські тістечка з кремом і чашку кави. Особливо в літні місяці, коли вранці хочеться чогось легкого.

Австралія
Мешканці Австралії вважають за краще на сніданок холодні вівсяні пластівці, які допомагають їм набратися енергії та зберегти свіжість в жаркий день. А також вони люблять молоко і тости.

Бразилія
А ось бразильці не представляють день без щільного сніданку з хліба, сиру, шинки, молока і чашки кави.

Канада
Канадці дуже люблять млинці і вживають їх на сніданок разом з картоплею, шинкою і яйцями. Ось такий типовий канадський сніданок.

Колумбія
Колумбійці люблять їсти на сніданок яєчний суп з цибулею-шалот і молоко.

Куба
Гарячі кубинці люблять простоту і на сніданок воліють кубинський хліб, який вони розмірено вмочують у кави перед тим, як з’їсти.

Франція
Звичайно ж, французький сніданок полягає у парі круасанів і чашечці кави, які вони неспішно поглинають перед початком дня.

Марокко
Марокканці люблять снідати хлібцями з маслом, джемом і посипаними зверху сиром. І звичайно ж, на столі є фрукти.

Іспанія
Мешканці сонячної Іспанії люблять каву з молоком в тандемі з солодкими булочками з джемом і сиром.

Монголія
В Монголії вважають, що якщо щільно не поснідати, то в тебе не буде сил почати день. Тому вони їдять на сніданок жирну варену баранину і рис.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...