Підписано указ про відзначення Дня гідності та свободи

Кабмін повинен створити організаційний комітет і план заходів до Дня гідності та свободи, який щорічно відзначається в Україні 21 листопада.
Про це свідчить указ глави держави від 30 вересня.
Згідно з указом, Кабмін повинен протягом 10 днів створити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня гідності і свободи, визначивши його співголовами прем’єр-міністра і главу адміністрації президента.
Уряд має розробити і забезпечити виконання плану заходів із відзначення свята, передбачивши проведення 21 листопада в Києві та інших населених пунктах меморіальних, урочистих і культурно-мистецьких заходів.
Передбачається, що участь у цих заходах візьмуть представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, духовенства, громадськості, учасників революційних подій в Україні в 2004, 2013-2014 роках, учасників АТО в Донецькій і Луганській областях.
Окрім того, Кабімен міністрів зобов’язаний організувати у військових частинах, навчальних та інших закладах для дітей та молоді, установах культури тематичні виставки, інформаційні заходи, зустрічі з активними учасниками революційних подій і учасниками АТО, а також широке висвітлення заходів, трансляцію тематичних теле- і радіопередач.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...