Понад 70 тисяч євро – сума штрафів за недотримання габаритно-вагового контролю у 2020 році

Інспектори “Укртрансбезпеки” спільно з Національною поліцією здійснюють цілодобовий габаритно-ваговий контроль на автомобільних дорогах області.

На автомобільних дорогах Львівської області облаштували 5 місць здійснення габаритно-вагового контролю, а саме на дорозі Київ-Чоп поблизу Бродів, у селі Гамаліївка та на межі Стрийського і Миколаївського районів. Також на дорозі Тернопіль – Львів – Рава-Руська у селі Воля Висоцька та в напрямку Львів – Самбір –Ужгород у селі Лапаївка.

Як повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, станом на сьогодні зважили 11877 транспортних засобів, виявили 207 порушень. Серед них – 189 фактів перевищення вагових обмежень, 16 фактів перевищення габаритних параметрів та 2 факти відмов від габаритно-вагового контролю.

“У межах Великого дорожнього будівництва в області активно триває ремонтна кампанія. Але разом з цим, важливо максимально захищати наші автошляхи і берегти їх від руйнування вантажівками. За проїзд автомобільними дорогами з перевищенням габаритно-вагових обмежень відповідні органи наклали штрафи на суму понад 70 тисяч євро, до бюджету перерахували майже 130 тисяч гривень”, – зазначив Юрій Бучко.

Як повідомив на своїй Фейсбук-сторінці Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, Міністерство працює над створенням автоматизованої системи габаритно-вагового контролю, щоб мінімізувати вплив людського фактора.

“На сьогодні ми на завершальному етапі впровадження Weigh Control System, що забезпечуватиме автоматичний збір даних з WiM (зважування у русі), портів та стаціонарних комплексiв габаритно-вагового контролю, фотофіксацію відмови та розподіл надходжень від штрафів. Weigh Control System – це єдина система контролю зважування автотранспорту та аналізу руху на базі Центру обробки даних габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки. Її впровадження передбачає автоматичну фіксацію перевантажених транспортних засобів та притягнення до відповідальності за перевищення габаритно-вагових норм, а також планування ремонту та реконструкції дорожньої мережі на основі фактичних даних про транспортне навантаження та інтенсивність руху”, – зазначив Владислав Криклій.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ