Посівна-2023: На Львівщині завершується посів пізніх культур

На Львівщині сівба ярих культур завершується. Вже посіяли 93% прогнозованих площ всіх ярих культур.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

За темпами посіву лідирують Дрогобицький (98%), та Червоноградський (95%) райони, повідомляють в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Станом на 5 червня господарства усіх категорій посіяли всі ярі на площі 426,7 тис. га (92,9% до прогнозу), з них 250,2 тис. га у сільськогосподарських підприємствах. Залишилось посіяти близько 29 тис. га пізніх сортів сої, кукурудзи та соняшника, 6,7% до всієї площі ярих культур. Завершальною культурою в посівній урожаю 2023 року є гречка, якої залишилось посіяти на площі близько 2 тис. га.

«За темпами посіву відстаємо від минулорічних показників на 3% через цьогорічні несприятливі погодні умови, низькі нічні температури. Сподіваємось, прогнози щодо врожайності культур і термінів збирання будуть втішними», – прокоментувала Тетяна Гетьман, директорка департаменту.

Нагадаємо, що в першій половині травня аграрії області завершили посів ранніх зернових і зернобобових культур та цукрового буряка, до кінця місяця – картоплі та овочів.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ