Правоохоронці Львівщини працюватимуть у посиленому режимі

Правоохоронці Львівщини у посиленому режимі забезпечуватимуть публічний порядок на території області у період «травневих свят» – упродовж 28 квітня – 1 травня.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
На території області збільшать кількість слідчо-оперативних груп для якнайшвидшого реагування на злочини та правопорушення.
Також у посиленому режимі працюватимуть експерти-вибухотехніки та кінологи – щоб швидко реагувати на виявлення небезпечних і підозрілих предметів. На вулицях міст буде збільшено кількість патрулів.
Разом з поліцейськими правопорядок на Львівщині забезпечуватимуть бійці Національної гвардії України та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ. Основне, на що звертатимуть увагу правоохоронці, – це попередження порушень публічного порядку, зокрема, у місцях проведення масових заходів.
Відтак мешканців Львова та області закликають не порушувати публічний порядок, а у випадку якщо хтось стане очевидцем скоєння злочину чи правопорушення, негайно звертатись до поліцейських або телефонувати на оперативну лінію 102. Те ж стосується випадків виявлення підозрілих чи небезпечних предметів.
Також поліцейські нагадують, аби не використовувати заборонену символіку та утримуватись від провокативних акцій та заяв. А водіїв закликають під час поїздок ретельно дотримуватись правил дорожнього руху та не сідати за кермо напідпитку.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...