Прикордонникам хочуть підняти зарплату

Державна прикордонна служба України звернулась до Кабміну з проханням підвищити мінімальне грошове утримання прикордонників на 30% з жовтня цього року. Про це повідомив Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, з посиланням на прес-службу ДПСУ повідомляє УНН.
“У 2014 році, з початком російської агресії мінімальне грошове утримання прикордонника складало біля 1400 гривень. Зараз ми ведемо мову про нижчий рівень у 8 тисяч гривень, але і цього в сучасних умовах вже недостатньо”, — зазначив керівник прикордонного відомства.

Петро Цигикал відмітив, що Адміністрація Держприкордонслужби звернулася до Кабінету Міністрів України та інших компетентних центральних органів виконавчої влади з проханням вишукати можливість задля збільшення із жовтня мінімального рівня грошового утримання для прикордонників.

“Ми розраховуємо на підтримку, адже наші підрозділи щодня, так само як і Збройні сили України, Національна гвардія та інші правоохоронні органи виконують завдання із відновлення територіальної цілісності держави. Сподіваємося, що спільними діями нам вдасться гарантувати підвищення рівня грошового утримання відсотків на 30%”, — сказав Голова Держприкордонслужби.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...