«ПриватБанк» попереджає про нове шахрайство в «Instagram»

«ПриватБанк» закликав користувачів «Instagram» бути обачними, не переходити за сумнівними посиланнями, не реєструватися на невідомих сайтах та не передавати шахраям персональні дані.
Про повідомляє прес-служба фінансової установи.
«У стрічці новин Instagram почали з’являтися рекламні повідомлення, в яких йдеться, що кожен громадянин України відтепер може отримати 3800 гривень. У коментарях фейкові акаунти користувачів розповідають, що їм буцімто вже зарахували ці гроші на картку «ПриватБанку», – йдеться в повідомленні.
Зазначено, що в разі переходу за рекламним посиланням користувачу пропонують зареєструватися й отримати гроші, продавши частину свого інтернет-трафіку. Під час реєстрації в користувачів просять ввести особисті дані та інформацію про рахунки в «ПриватБанку».
Користувачів просять бути обачними, щоб не потрапити на гачок шахраїв. У банку закликають не довіряти такій рекламі, не переходити за сумнівними посиланнями та не розголошувати особисту інформацію та дані своїх банківських карток, а в разі сумнівів щодо операцій з картками – негайно звертатися на гарячу лінію 3700.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...