Рішення про послаблення карантину у Львові розглядатимуть у четвер

Міська комісія з питань ТЕБ і НС розглядатиме можливість послаблення карантину на наступному засіданні, у четвер. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

“Станом на ранок ми маємо 1093 занятих хворими з Covid-19 ліжкомісця. Загалом у нас є 1400 ліжок, однак ми продовжуємо їх збільшувати. Зазначимо, що за останню добу до медзакладів поступило 74 особи, виписано – 113. Ми продовжуємо моніторити ситуацію, щоб приймати подальші рішення щодо посилення чи послаблення карантину. Впродовж наступних днів ми будемо спостерігати за ситуацією та в четвер будемо приймати відповідні рішення.

Зазначу, що ми розглядаємо можливість послаблення карантину по трьох категоріях: повернення до очного навчання учнів 1-4 класів, робота літніх майданчиків та відновлення діяльності непродовольчих ринків. Такі послаблення можливі лише за кількох умов. Перша з них – це зменшення кількості госпіталізованих та кількості позитивних ПЛР. Зараз такої динаміки не спостерігається, тому повернемося до цього питання у четвер”, – зазначив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ