Рух міжміських та приміських маршруток Львівщини можна простежити онлайн

Учора, 4 травня 2018 року, відбулась презентація Диспетчерської служби пасажирських перевезень обласних маршрутів. Відтепер відстежити рух громадського транспорту можна в режимі online.
За словами в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Романа Кокотайло, час прибуття маршрутки можна відстежити з власного пристрою, або через Інтернет.
Всього у системі повинно бути 1024 транспортні засоби, але на сьогодні система показує 82% усіх маршрутів. Як додав Роман Кокотайло, до системи мають додати ще 200 транспортних засобів.
У свою чергу керівник КП «Центральна диспетчерська служба пасажирських перевезень» Остап Чорний зазначив, запровадження автоматизованої системи контролю дозволяє щоденно моніторинг громадського транспорту.
Перевізників, які не забезпечують належну роботу, будуть штрафувати. Адже у договорі між комунальним підприємством і автотранспортним підприємством є визначені чіткі порушення, які не може допускати перевізник, і на підставі цих порушень накладаються штрафні санкції на автотранспортне підприємство.
«Якщо перевізник протягом певного періоду часу не забезпечує нормальну роботу, то ми звісно накладає штрафи, але інколи бувають такі випадки, коли не передається GPS-сигнал з якихось віддалених населених пунктів, де немає доступу до стільникового зв’язку. Якщо це є разова ситуація, то ми це розуміємо, адже могла статися якась поломка, але якщо все ж таки результату немає, то ми скеровуємо відповідне звернення до Укртрансбезпеки, проводимо перевірку, накладаємо адміністрацію і в подальшому розриваємо угоди на здійснення перевезення на тому чи іншому маршруті», – повідомив Роман Кокотайло.
Відстежувати рух пасажирського громадського транспорту можна тут:
http://82.207.107.126:13541/SimpleRIDE/LODA/Sr/#/app/OSM

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ