Ситуація із африканською чумою свиней на Львівщині контрольована

Питання недопущення збудника чуми на територію області перебуває під постійною увагою спеціалістів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.
З метою моніторингу проводять дослідження та відбір патматеріалу від диких кабанів та домашніх свиней. З початку року досліджено 376 проб патматеріалу від диких кабанів та домашніх свиней на наявність африканської чуми. Результати усіх досліджень негативні.
Спільно з райдержадміністраціями компетентні фахівці вживають заходів для створення матеріального резерву засобів дезінфекції, КУНГів, дезустановок, пального, спецодягу інших матеріалів та заходів необхідних для проведення термінових робіт з ліквідації осередків інфекції та запобігання їх поширенню.
Окрім того, вживають заходів із запобігання торгівлі сировиною та харчовими продуктами тваринного походження на стихійних ринках.
Довідка
Станом на початок липня в області працює 82 підприємства, з них 68 утримують від 50 і більше голів свиней. Всього сільськогосподарськими підприємствами утримується більше 236 тис. голів свиней. В індивідуальному секторі утримується 180 тис. голів свиней.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...