«Спорт – твоя сила»: ДЮСШ Львівщини розпочали промокампанію

Дитячо-юнацькі спортивні школи Львівщини та спеціалізовані спортивні школи олімпійського резерву розпочали промокампанію «Спорт – твоя сила».

У коротких презентаційних роликах навчальні заклади демонструватимуть значення фізичного розвитку для здоров’я та реалізації життєвого потенціалу людини. Також такі відео слугуватимуть промоцією для заохочення більшої кількості дітей займатись у спортивних школах.

Ініціатором проведення промокампанії є керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

«Спортивні школи є надзвичайною важливою складовою у системі спорту. Сюди часто приходять ще зовсім юними дітьми без сформованих інтересів та амбіцій, а виходять майстри спорту чи навіть титулованими спортсменами національних збірних, які хочуть вибороти золото на Олімпіаді. Саме тут відбувається перший крок до професійного спорту. Ми маємо як на обласному, так і на державному рівні амбітну мету охопити якомога більше людей регулярними заняттями руховою активністю. А дитячий вік – найкращий період, аби сформувати любов до спорту», – розповів Роман Хім’як.

Для проведення промокампанії обрали гасло «Запам’ятай сьогодні адреси спортивних шкіл, щоб завтра не шукати адреси лікарень», наголошуючи на важливості рухової активності для уникнення багатьох захворювань.

«Звісно, спорт це не лише про здоров’я. Це й про дисципліну, про бажання перемогти, про віру у себе, а головне – про наполегливу працю над собою. У таких відео ми хочемо, аби школи продемонстрували усе це реальними історіями успіху, історіями своїх успішних спортсменів і таким чином заохотили ще більше дітей до занять. Також серед іншого хочемо привернути увагу керівників ОТГ, щоб в процесі реорганізації питання збереження закладів фізичної культури та спорту було одним з основних на порядку денному”, – зазначив Роман Хім’як.

Зауважимо, Львівська область у своєму активі налічує 71 дитячо-юнацьку спортивну школу. Серед них 14 шкіл у підпорядкуванні Львівської міської ради, 40 шкіл функціонують у районах області, 6 створені в ОТГ, а 11 працюють у мережі управління фізичної культури та спорту ОДА. Презентаційні відеоролики, а також найважливішу інформацію про ці школи згодом шукайте на сайті Львівської ОДА.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ