Стартував безкоштовний онлайн-курс із протидії булінгу

Вчора, 2 квітня 2019 року, стартував безкоштовному онлайн-курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти». Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України.

«Робота над онлайн-курсом з протидії булінгу почалася ще торік. Ми розуміли, що для України це досить гостре питання, і нам треба створити інструмент, яким могли б користуватися вчителі, освітні управлінці, батьки для вирішення проблем цькування в закладах освіти. Водночас в Україні є багато авторів, які мають напрацювання на цю тему. Тож ми поставили собі за мету зібрати ці матеріали в одному курсі, який містив би чіткі інструкції, наприклад, що робити, коли ви стаєте свідком цькування, як надавати правильну підтримку учасникам конфлікту тощо», – розповіла очільниця директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Валентина Хіврич.

Вона також додала, що окрім матеріалів українських авторів, врахували і напрацювання закордонних колег, зокрема, із США.

Курс орієнтований на учасників освітнього процесу, але пройти його може кожен охочий – він абсолютно відкритий та доступний цілодобово. Навчання триває 80 годин – 50 теорії та 30 практики, проходити його можна за будь-яким зручним графіком. У разі успішного закінчення курсу учасники отримають відповідні сертифікати.

Слухачам пропонують пройти п’ять модулів:
– Булінг (цькування) як явище, його форми та учасники.
– Організація протидії та попередження булінгу (цькуванню) в закладі освіти.
– Діагностика булінгу (цькування) в закладі освіти.
– Протидія булінгу (цькуванню).
– Профілактика та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...