Стартував конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Молодь Львівщини запрошують до участі у щорічному одинадцятому Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційні роботи молодих істориків). Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, долання історичних міфів. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Умови конкурсу:
– У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подавати як індивідуальні так і групові проекти;
– До участі у конкурсі приймають мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi»;
– Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин;
– На початку відеороботи потрібно вказати назву матеріалу та його авторів;
– Авторський текст виконується українською мовою;
– До роботи необхідно долучити окремим файлом у форматі .doc анкету;
– Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються;
– При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) необхідно надсилати на адресу : vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2018 року. Упродовж грудня 2018 року – січня 2019 року роботи переглядатимуть фахівці Інституту історії НАН України і кращі з них у присутності авторів винесуть на розгляд Конкурсної комісії. Відзначення переможців відбудеться наприкінці січня 2019 року.

Організатори Всеукраїнського конкурсу – Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Спілки письменників України.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...