ТЦК працюватимуть цілодобово, – рішення Кабміну

Це стосується як персонально-якісного обліку призовників, так і обліку транспортних засобів

Кабінет Міністрів України дозволив цілодобову роботу ТЦК. Цілодобовими також стануть медичні огляди та психологічні обстеження ВЛК.

Окрім того, ТЦК та СП отримали можливість цілодобово розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати стягнення».

Про таке рішення повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Передбачено, що під час проведення мобілізації та/або під час дії правового режиму воєнного стану територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають право цілодобово:

розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення;
організовувати з визначеною періодичністю проведення медичних оглядів та психологічних обстежень військово-лікарськими комісіями військовозобовʼязаних і резервістів (для районних ТЦК та СП);
вести персонально-якісний облік призовників, військовозобовʼязаних та резервістів, облік транспортних засобів, що підлягають передачі Збройним Силам України та іншим військовим формуванням під час мобілізації та у воєнний час.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ