Товари місцевих виробників у супермаркетах позначатимуть логотипом
![Товари місцевих виробників у супермаркетах позначатимуть логотипом](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/17910749_647185865473661_584541637_n_1492007838_613x466.77395833333_3_0.jpg)
У Львівській області стартувала акція «Купуй галицьке! Вироблено на Львівщині!»: у супермаркетах області продукцію місцевих виробників маркуватимуть брендовим логотипом.
Акція має на меті розвиток місцевих товаровиробників та збільшення обсягів їхнього роздрібного товарообороту.
У межах акції промаркують місця продажу продукції місцевих виробників: на прилавках, торгових полицях розмістять спеціальний логотип. Це дасть можливість виокремити нашого виробника серед інших і таким чином надати йому певну маркетингову перевагу.