У Львівській облраді рекомендували вивішувати червоно-чорний прапор до визначних дат

У понеділок, 28 серпня, профільна комісія внесла зміни та доповнення до Регламенту Львівської обласної ради VII скликання.
Відповідний проект рішення підтримала постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної діяльності, інформує прес-служба ЛОР.
Також члени комісії розглянули та погодили доопрацьований комісією культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ проект рішення «Про застосування революційного прапора ОУН на території Львівської області». Відповідно до цього рішення затверджено перелік дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшанування пам’яті їх Героїв, коли рекомендується застосування революційного прапора ОУН на території області.
«На сьогодні червоно-чорний прапор став символом для здобуття незалежності в новітній історії України, – зауважив голова комісії Андрій Ковч. – Зараз із цим прапором в руках воюють наші бійці на Сході держави. Він став не тільки стягом, з яким йшли в бій вояки ОУН-УПА, а й тепер уже національно-визвольної боротьби на східних кордонах».

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ