У Львові обирали двійника Кобзаря

На Львівщині тривають урочистості з нагоди відзначення 204-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка. Однією із родзинок святкувань став конкурс двійників Кобзаря у Львові. Конкурс проходив учора, 9 березня 2018 року. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
Взяти участь мали змогу усі, хто відчуває візуальну схожість із Шевченком. Схожий на Тараса Григоровича юного, чи в роках – не важливо.
Загалом свої сили спробували 18 претендентів.
«До участі у конкурсі зголосилися 17 учасників з Львівщини, ще один – із міста Києва. Ми підготували для них пам’ятні цікаві дарунки і сподіваємося, що для учасників і усіх, хто сьогодні прийшов подивитись на конкурс, захід стане гарною пам’яткою. Переможця обирають усі охочі, хто сьогодні з нами тут відзначає річницю від дня народження Тараса Шевченка», – розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадмінстрації Мирослава Туркало.
Відтак, переможцем – визнаним двійником Тараса Шевченка став Василь Мельник, друге місце у конкурсі посів Андрій Гамар, третє місце – Тарас Зілінський.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ