У суботу у Львові відбудеться забіг у пам‘ять про загиблих воїнів

У суботу, 28 серпня, у Львові у Стрийському парку відбудеться серія забігів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Заходи у межах проєкту у цей день відбудуться в різних куточках України. Проведення заходу на Львівщині координує обласний центр «Спорт для всіх» та управління молоді та спорту Львівської ОДА.

«Кожен з тих, хто віддав своє життя за Україну, мріяв, аби наша держава була успішною, сучасною та перспективною. Творити таку країну можуть лише здорові, сильні духом й тілом люди. Тому ми переконані, що такий варіант вшанування пам’яті сподобався б нашим захисникам», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Кожен учасник бігтиме у пам‘ять про одного з загиблих воїнів Львівщини. Його ім‘я буде закріплене на стартовому номері спортсмена.

«Цьогоріч на вибір учасників є дві дистанції: 5 та 1 кілометр. Також можна позмагатись у скандинавській ходьбі на дистанції 5 кілометрів. Окремо відбудуться дитячі забіги на 100 та 300 метрів. Пам‘ятні медалі чекають на всіх фінішерів», – зазначають в обласному центрі «Спорт для всіх».

Зареєструватись можна за посиланням: https://cutt.ly/pWuFC1n
Контактна особа для ЗМІ – Марія Оринчак 0686496867

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ