Україна запровадила безвіз з ще однією країною

Україна уклала угоду про взаємне скасування віз з острівною державою Антигуа і Барбуда, яка розташована на Карибах.
Про це повідомляє “Укрінформ”.
Церемонія відбулася у понеділок, 5 лютого 2018 року, у Посольстві України в Вашингтоні. Однак тут ідеться не стільки про “безвіз” та розширені можливості для відпочинку на Карибах, як може здатися на перший погляд, скільки про посилення політичної підтримки України з боку держави-члена ООН на тлі російської агресії. Крім того, залишається питання повернення грошей Лазаренка в Україну з цієї країни, що також буде далеко незайвим для нас.
Відстань від Сент-Джонса (столиці острівної держави) до Києва краще вимірювати не в кілометрах, а в годинах польоту. Виходить щонайменше тринадцять годин літаком разом з пересадкою в Європі. Антигуа і Барбуда відома передусім своїми мальовничими курортами на Карибах. Однак попри те, що тут нараховується понад кілька сотень обладнаних пляжів і зон відпочинку, цей курорт навряд чи стане доступним одразу для більшості українців після підписання “безвізу”.
Найбільш важливою для України ця держава залишається в якості політичного партнера, а саме в ООН. Тут є маленький нюанс: острови в Карибському басейні регулярно потерпають від ураганів, й отримують міжнародну підтримку, у тому числі від організацій, а також окремих країн, у тому числі від Росії, що часто супроводжується політичним підтекстом. Втім це не завадило Антигуа і Барбуді стати на сторону України, коли в ООН відбулися голосування проти російської агресії та окупації Криму.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ