Українцям спростили перетин кордону з Білоруссю

До 15 листопада українців пропускатимуть до Білорусі для збору дикоросів через три додаткові пункти пропуску. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

«З 1 вересня на українсько-білоруському кордоні розпочався другий етап сезонного пропуску громадян для збору дикоросів, який буде тривати до 15 листопада 2018 року», – йдеться у повідомленні.

Оформлення громадян вже традиційно буде здійснюватись в трьох тимчасових місцях пропуску «Познань», «Березове» та «Дроздинь» щоденно з 08:00 до 20:00.

При цьому зазначається, що протягом всього сезону збору дикоросів від державного кордону з профілактичною метою та відповідними роз’ясненнями законодавства було повернуто 388 дорослих та 47 дітей. Деякі з них намагались скоротити шлях поза пунктами пропуску, а деякі, активно збираючи ягоди на українській території, через свою неуважність могли потрапити на територію суміжної країни.

Білоруські прикордонники затримали 52 порушників державного кордону, яких притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення законодавства з прикордонних питань.

У Держприкордонслужбі наголосили, що у разі систематичних порушень білоруська сторона може скасувати домовленості про сезонний пропуск громадян на свою територію.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...