Уряд змінив порядок видачі «Пакунка малюка»

Учора, у четвер, 27 грудня 2018 року, на своєму засіданні Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 р. № 512». Про це йдеться на «Урядовому порталі».

Розробленою Міністерством соціальної політики постановою удосконалено порядок планування обсягів, доставки, видачі одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка», зокрема передбачено врахування потреби не менш ніж на 2 місяці наступного року при плануванні обсягів допомоги на поточний рік, видача допомоги за місцем проживання/перебування новонародженої дитини не пізніше ніж через 30 днів з дня її народження, залучення до видачі допомоги «Пакунок малюка» фахівця із соціальної роботи, соціального працівника, фахівця недержавної організації, до повноважень яких належить здійснення соціальної роботи з сім’ями та дітьми.

Прийняття цієї постанови створює умови для забезпечення своєчасного отримання такої допомоги сім’ям, у яких народилася дитина, та сприятиме створенню дієвих механізмів планування обсягів, доставки, видачі одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» для забезпечення безперебійного надання такої допомоги, а також забезпечить чіткий механізм надання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» сім’ям, які з певних причин не отримали таку допомогу в пологовому будинку.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ