В Україні маркуватимуть органічну продукцію

Вчора, у вівторок, 10 липня 2018 року, Верховна Рада України підтримала Закон № 5448-д «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».
Читайте більше тут: Новини Львівщини
Відповідний законопроект підтримали 237 народних депутатів, передає прес-служба Мінагро.
Закон встановлює загальні засади правового регулювання у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.
«Прийняття «органічного» Закону надасть поштовх до сталого розвитку органічного виробництва в Україні, підвищить конкурентоспроможність органічної продукції та розширить зовнішні ринки для її збуту. Окрім того, цей Закон є важливим для гармонізації національного законодавства з європейськими вимогами у сфері органічного виробництва», – прокоментувала рішення заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.
Відповідним Законом України запроваджується чітка та прозора система реєстрації органів сертифікації, операторів ринку та органічного насіння, визначається механізм державного контролю за діяльністю суб’єктів ринку органічної продукції та встановлює їх відповідальність за порушення законодавства у цій сфері.
Разом з цим, регламентуються процедури сертифікації органічного виробництва й обігу органічної продукції, та встановлюються вимоги до органів сертифікації та їх функції.
Закон набере чинності через шість місяців з дня його опублікування.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...