В Україні відновили повноваження податкової міліції

Кабінет міністрів тимчасово відновив повноваження податкової міліції в Державній фіскальній службі. Про це йдеться у постанові № 846 від 25 вересня, повідомляє «Економічна правда».

Повноваження податкової міліції залишатимуться в ДФС до створення нового Бюро фінансових розслідувань.

За словами міністра фінансів Оксани Маркарової, нове Бюро фінансових розслідувань після ухвалення Радою буде створюватися як новий орган і всі співробітники будуть набиратися на конкурсних засадах.

«Тому немає ніякого сенсу зараз переводити в рамках реорганізації частину податкової міліції в нову ДПС без конкурсів, щоб через 4 місяці знову переводити чи звільняти», – пояснила вона.

У той же час, розповідає міністр, ці місяці податкова міліція продовжить виконувати свою роботу разом зі іншими правоохоронними органам і митницею, які перед нею стоять і не будуть втрачені поточні справи щодо конвертаційних центрів, нелегальних операцій з підакцизними товарами та спільних операцій.

Державна фіскальна служба до утворення Бюро фінансових розслідувань має повний доступ до реєстру фізичних осіб — платників податків, інших реєстрів, банків і баз даних.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ