В Україні запускають безкоштовні онлайн-курси англійської мови для військовослужбовців

Гончаренко центр вже має досвід навчання військовослужбовців: пілотні заняття англійської для ЗСУ успішно протестували на початку 2023 року. Тепер воїнів Сил оборони запрошують на спеціалізований курс

Мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для військовослужбовців Сил оборони. Навчання відбуватиметься за спеціалізованою програмою, що охоплює теми та термінологію, необхідну для спілкування з іноземними інструкторами та вивчення документації до озброєння від країн-партнерів.

За словами організаторів, Гончаренко центр вже має досвід навчання військовослужбовців: пілотні заняття англійської для ЗСУ успішно протестували на початку 2023 року. Тепер воїнів Сил оборони запрошують на спеціалізований курс.

«Переоцінити актуальність цієї програми відверто складно. Наші воїни б’ються пліч-о-пліч із добровольцями з усього світу, їздять на навчання за кордон, комунікують з інструкторами. І в усіх цих випадках їм необхідна англійська. Це те, що дійсно на часі. Усього один приклад: навчання наших пілотів на F-16 гальмується через недостатній рівень англійської. Як базової, так і «мілітарі», спеціалізованої. Час змінити це, мова також може воювати», – зазначає команда Гончаренко центру.

Як розповіла директорка Гончаренко центру Онлайн Вікторія Захарова, для військовослужбовців Сил оборони підготували спеціальну програму, яка дозволить за три місяці опанувати базову військову лексику та ключові теми.

«Це спеціальний курс для наших військовослужбовців, розрахований на рівень Elementary (A1). Він складається з серії тематичних блоків, вивчення яких допоможуть нашим захисникам у комунікації із закордонними інструкторами та побратимами з Інтернаціонального легіону, а також у вивченні документації до озброєння від країн-партнерів. Серед обраних тем – військові бази, частини та посади, правила і норми, військові будні, транспортні засоби та зброя, організація персоналу та багато іншого», – ділиться директорка Гончаренко центру Онлайн Вікторія Захарова.

Усі заняття повністю безкоштовні, а кожна зустріч охоплюватиме нову тему. Завдяки цьому приєднатися до навчання можна на будь-якому етапі, а всі навчальні матеріали дублюватимуться в чаті групи. Аби долучитися до навчання, військовослужбовцям необхідно заповнити гугл-форму за цим посиланням.

Довідка
Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Online, що пропонує безкоштовні уроки англійської для всіх охочих.
З 24 лютого 2022 року Гончаренко центри по всій країні перетворилися на потужні волонтерські хаби, де надається допомога для військових та переселенців. Відтоді команда проєкту передала понад 250 тонн допомоги, а також 75 автівок, антидронові рушниці, безпілотники та самохідну артилерійську установку «Гвоздика» для спецпризначенців.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ