Верховна Рада прийняла закон про спортивну зброю

Верховна Рада України на вечірньому засіданні 18 січня підтримала проект Закону про внесення змін до Закону України “Про фізичну культуру і спорт” (щодо уточнення деяких положень) (№6120), який стосувався спортивної зброї. Про це повідомила прес-служба Міністерства молоді та спорту України.
«За» законопроект, розроблений Міністерством молоді та спорту, проголосували 238 народних депутатів.
Нагадаємо, що законопроектом запропоновано внести до ЗУ «Про фізичну культуру та спорт» поняття «спортивна зброя»: вогнепальна (крім бойової) чи пневматична стрілецька, вихолощена (охолощена) та холодна зброя, що призначена виключно для ураження цілей під час проведення спортивних заходів, параметри і характеристики якої зафіксовано в правилах спортивних змагань з видів спорту, визнаних в Україні.
Також до статті «Матеріально-технічне забезпечення сфери фізичної культури і спорту» внесено норму про те, що купляти, зберігати і перевозити спортивну зброю і боєприпаси до неї, а також утримувати стрілецькі тири та стрільбища можуть виключно організації, що розвивають види спорту із використанням спортивної зброї – спортивні федерації.
Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, який був присутній у сесійній залі під час голосування, подякував профільному Комітету Верховної Ради та всім народним депутатам, які віддали свої голоси за цей важливий для розвитку українського спорту законопроект: «На це рішення багато років чекала уся спортивна спільнота, особливо такі види спорту, як біатлон та кульова стрільба».

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...