Верховна Рада скасувала режим вільної економічної зони “Крим”

Верховна Рада схвалила законопроєкт №5502-д, який передбачає скасування вільної економічної зони “Крим”.

За законопроєкт проголосували 328 народних депутатів.

Закон визнає таким, що втратив чинність Закон України “Про створення вільної економічної зони „Крим“ та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України”, та вносить зміни та доповнення до законів України “Про забезпечення прав і свобод та правовий режим на тимчасово окупованій території України”, “Про нотаріат”, “Про безоплатну правову допомогу”, “Про державні лотереї в Україні”.

Так, Закон скасовує режим вільної економічної зони “Крим” на тимчасово окупованій території України та встановлює особливості економічних відносин на тимчасово окупованій території з урахуванням обмежень, викликаних окупацією.

Крім того, Закон унормовує порядок в’їзду осіб на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї, закріплює право на безоплатну вторинну правову допомогу для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території та забезпечує реалізацію права на спадкування для таких осіб.

Цей Закон набирає чинності через 3 місяці з дня наступного після дня його опублікування.

Крім того, Рада схвалила в цілому законопроект №5501-д, який вносить необхідні зміни до Податкового кодексу в рамках скасування цієї вільної економічної зони.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...