Від завтра проїзд у маршрутках Львова буде 7 грн, а пенсіонерам – безкоштовно

Завтра, 1 лютого 2019 року, вступає в дію рішення виконавчого комітетуЛьвівської міської ради щодо коригування вартості проїзду в автобусному транспорті Львова. Вартість проїзду становитиме 7 грн. При цьому пенсіонери за віком та особи з інвалідністю 3-ої групи будуть їздити безкоштовно у всьому міському громадському транспорті.

За інформацією управління транспорту ЛМР, оголошення про пільговий проїзд та корегування тарифу розміщено в автобусах, які працюють на маршрутах.

Нагадаємо, приватні перевізники припинили безкоштовне перевезення пенсіонерів за віком та інвалідів 3-ї групи з 20 січня 2018 року. Пільговий проїзд залишався лише у комунального перевізника АТП № 1.
Після проведення конкурсу постійні договори на перевезення були підписані 5 листопада 2018 року терміном на 5 років з ТзОВ «Міра і К», «АТП-14 630», ТзОВ «Фіакр Львів», ТзОВ «Успіх БМ» та ЛК АТП № 1.

Також у прес-службі ЛМР додали, що торік місто суттєво оновило кількість машин, які курсують на міських автобусах – придбано 100 автобусів МАЗ та 50 автобусів «Електрон». Закуплено 30 трамваїв з Берліна. Вже підписано перші угоди щодо закупівлі цього року 50 нових тролейбусів «Електрон». Готується закупівля 10 нових трамваїв і 100 нових автобусів. Також місто веде перемовини з Міжнародною фінансовою корпорацією щодо закупівлі 100 електробусів.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...