Виші зможуть самостійно встановлювати прохідний бал для вступників

Наступного року заклади вищої освіти матимуть право самостійно визначати мінімальну кількість балів зі вступних випробувань, з якими абітурієнтів допускатимуть до участі в конкурсному відборі.
Як повідомляє Освіта.ua, відповідну норму містять Умови прийому до вишів у 2019 році, що їх затвердило Міністерство освіти.

Водночас під час вступної кампанії наступного року для вступу на деякі спеціальності вступнику потрібно буде продемонструвати дещо вищі від мінімальних значень результати ЗНО.

Зокрема, Умовами прийому на навчання до вишів визначено, що мінімальні значення кількості балів зі вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти не можуть бути встановлені менше від 150 балів для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» з другого та третього конкурсних предметів.

Зазначено, що новацією майбутньої вступної кампанії стане те, що конкурсний бал, тобто комплексна оцінка досягнень вступника за результатами вступних випробувань, не може бути меншою за 130 балів для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» та для бакалаврських спеціальностей «Право», «Публічне управління та адміністрування» і «Міжнародні відносини».

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ