Всесвітній день кішок

Всесвітній день кішок з’явився ще в 2002 році, завдяки ініціативі Міжнародного фонду захисту тварин. І таке свято з’явився не тільки, щоб господарі в цей день ще більше радували своїх вихованців. Але для залучення уваги до проблем бездомних тварин. І все це не даремно, адже у всьому світі є зовсім небагато людей, які залишаються байдужими до цих милих тварин. А Всесвітній день кішок чудово показує це.

Коти стали настільки популярними, що про них навіть є спеціальна наука – фелінологія. А якщо вірити статистиці, то коти – найпопулярніші домашні тварини в усьому світі. Понад 80 відсотків людей тримають у себе домашню тварину, і половина з них віддає перевагу котам. Крім того, що ці тварини дуже милі та граційні, американські вчені ще довели, що вони лікують людей від деяких хвороб, і можуть попередити захворювання серця. Так за статистикою, власники котів у будинку, на 40% рідше мають проблеми з серцем.

Так що, зовсім не дивно, що в деяких країнах коти захищені на рівні законодавства. Так, наприклад, в Австрії, коти, які охороняли склади з продовольством від гризунів, отримують пенсію у вигляді м’яса і молока.

В Японії є навіть Храм кішок, який звели на честь 7 котів, які служили японським воїнам.

Всесвітній день кішок щорічно святкується 8 серпня.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ