Введення в храм Пресвятої Богородиці
![Введення в храм Пресвятої Богородиці](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/402634772_739662884863317_8091650529164005804_n.jpg)
Свято Введення або Третя Пречиста – один з найбільших празників християнського світу. За переказами батьки Діви Марії дали обітницю присвятити свою дочку Богу. І у віці трьох років вони відвели дівчинку в Єрусалимський храм, де їй належало жити до повноліття.
У це свято ми всі молимося за наших українських дітей. За їх майбутнє. За майбутнє України.
Сьогодні з молитвою на устах та зброєю в рухах майбутнє наших дітей захищають українські воїни. Вони роблять все можливе, щоб наші діти жили під мирним небом.
Нехай це величне свято принесе добро і світло до ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові.
Більше новин на: Яворів Інфо