Вводять у школах терміновий медогляд для підлітків

Група “Батьки СОС” пропонують у школах України наступні два тижні провести медичні огляди дітей старше 14 років.
Управління освіти розповсюдило лист до загальноосвітніх закладів, у якому просить школи провести роботу з батьками та дітьми.
Ініціюється “проведення медичних оглядів дітей шкільного віку у 2-х недільний термін, з метою вчасного реагування та попередження випадків неконтрольованої поведінки дітей, пов’язаної із нанесенням собі навмисних ушкоджень шкірних покривів”.
“Огляду підлягають діти від 6 до 14 років шляхом організації батьківського звітування про огляд ними своїх дітей щодо виявлення вищезазначеного”, – йдеться у документі.
Для огляду дітей старше 14 років, пропонують “надати графік згідно якого медичні працівники закладів охорони здоров’я зможуть провести медогляд на базі навчального закладу”.
Батькам повинні пояснити, як працюють подібні угруповання, як виявити, чи дитина потрапила у небезпеку, куди краще звернутися та як вберегти дитину у такому випадку. Щоб пояснити цю ініціативу група “Батьки СОС” відправила запит до Міністерства охорони здоров’я.
Нагадаємо, правоохоронці викрили 2 студентів-медиків, які були кураторами суїцидальних спільнот у соцмережах.
Головне слідче управління Національної поліції України уточнило, що самогубств не стало більше, однак у “групах” 35 тисяч користувачів з України.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...