Як вберегтись від квартирних крадіжок

У період літніх відпусток кількість квартирних крадіжок зростає. Поліція запевняє: дотримуючись простих правил, ви можете значно зменшити ризики стати жертвою квартирних злодіїв. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
1. Не потрібно хвалитися планами на найближчу відпустку. Навіть друзі несвідомо можуть «навести» злодія на вашу квартиру, поділившись свіжими новинами про вас зі своїми знайомими і таким чином інформація дійде до злодія.
2. Не поширюйте «зайву» інформацію про себе в соціальних мережах. Злодії також можуть бути активними користувачами Інтернету і, побачивши фотографії з відпочинку або про ваші статки, «просунутий домушник» задумається про крадіжку.
3. Ніколи не кладіть ключі від квартири в поштову скриньку або під килимок біля вхідних дверей, або в інші «схованки».
Читайте більше тут: Новини Львівщини
4. Надійні вхідні двері, або навіть двоє дверей і хороші замки – це дуже важливо.
5. Перед виходом завжди перевіряйте чи закриті вікна і балконні двері. А на період тривалої поїздки не буде зайвим закривати вікна шторами, щоб ніхто не міг зазирнути у приміщення.
6. Якщо ви їдете надовго, попросіть сусідів регулярно забирати з поштової скриньки вашу кореспонденцію.
7. Хорошим способом для імітації присутності стане ввімкнене в передпокої світло.
8. Встановіть на вікна решітки, бажано зсередини помешкання, особливо якщо ви мешкаєте на перших двох або на останньому поверхах.
9. Найнадійніший захист – обладнати помешкання охоронною сигналізацією і камерами відеоспостереження.
«Кожен досвідчений квартирний злодій прекрасно знає список основних потаємних місць, куди люди в першу чергу ховають гроші. Це такі «хитрі» схованки як морозильна камера холодильника, зливний бачок унітаза, люк пральної машини, нижні полиці шафи та інші. Вигадайте більш оригінальне і надійне місце для зберігання грошей. І буде краще, якщо ви розділите суму на кілька частин і складете гроші в різних місцях. До деяких «заначок» злодій точно не добереться», – зазначать правоохоронці.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...