З 22 листопада учні та студенти Львівщини повертаються до очного навчання

Обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про відновлення з 22 листопада відвідування закладів освіти здобувачами освіти 5-11 класів закладів загальної середньої освіти та вищих навчальних закладів за дотримання певних умов.

Зокрема, дозволили відновити навчання закладам освіти, всі працівники яких, мають:
– документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
– чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;
– негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Водночас, нагадуємо про те, що з 8 листопада набрав чинності наказ МОЗ №2153, яким затверджено Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням. Під дію вказаного Наказу підпадають і педагоги. Таким чином, навіть після відновлення очного навчання в закладах освіти, працівники у яких відсутні щепленням проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, підлягають відстороненню від роботи.

Зазначимо, що на території області продовжують діяти всі інші обмеження, встановлені згідно з рішенням комісії обласної ТЕБ і НС від 27 жовтня.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ