З березня в Україні зросте допомога з безробіття

Безробітним українцям з березня платитимуть більше – мінімальний розмір такої допомоги для осіб, виплати яким призначаються з урахуванням заробітної плати та страхового стажу, зросте на 170 гривень – до 1800 грн.

Про це повідомляє пресслужба Державного центру зайнятості.

«Правлінням Фонду ухвалено рішення про підвищення з 1 березня 2020 року мінімального розміру допомоги по безробіттю. Для осіб, виплати яким призначаються з урахуванням заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено до 1 800 гривень», – вказали у службі.

Для осіб, виплати яким призначаються без урахування заробітної плати та страхового стажу, як зазначається, мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшено до 650 гривень.

Зазначимо, з 1 січня 2019 року безробітним застрахованим особам, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж 6 місяців, мінімальний розмір допомоги по безробіттю становить 1630 грн. Безробітним застрахованим особам, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить менше 6 місяців або звільнені з останнього місця роботи з підстав, передбачених п. 3, 4, 7 і 8 ст. 40, ст. 41 і ст. 45 КЗпП, допомога встановлюється у розмірі 610 грн.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ