Жителів Львівщини запрошують долучатись до флешмобу #ягодуюптахів
![Жителів Львівщини запрошують долучатись до флешмобу #ягодуюптахів](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/26904048_1969898596383856_6686107243395040683_n_1516608908_400x400_2_0.jpg)
Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадмінстрації запрошує долучатись до флешмобу #ягодуюптахів та спільними зусиллями підтримувати пташок, що залишись на зиму в холоді.
До флешмобу може долучитись будь-хто. Усі, хто долучається до акції, усіляко сприяє підгодівлі птахів: облаштовує та виготовляє власні годівнички та наповнює їх різноманітними кормами.
Більше новин на: Яворів Інфо