Зросли штрафи за порушення правил паркування

Зросли суми штрафів за постановами інспекторів з паркування управління безпеки міста Львова. З 17 березня набрав сили Закон України 1231-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху”. Цим Законом було внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, – інформує пресслужба ЛМР.

“Зокрема було підвищено штрафи за порушення правил зупинки та стоянки. Притягнення до адміністративної відповідальності за ці правопорушення у Львові здійснюють інспектори з паркування управління безпеки міста ЛМР.

Так, раніше порушення правил зупинки/стоянки тягнуло за собою накладення штрафу в розмірі 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 255 грн. Тепер за це правопорушення доведеться заплатити 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 340 гривень.

Крім того, до 17 березня порушення правил зупинки/стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху тягнуло за собою накладення штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 510 грн. Тепер за це правопорушення доведеться заплатити 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 680 гривень”, — повідомили в управлінні безпеки міста ЛМР.

Відповідно до вимог Податкового кодексу, 1 неоподатковуваний мінімум доходів громадян дорівнює 17 гривень.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ