12-річний хлопець з Яворівщини втратив на циркулярці чотири пальці і півдолоні

Вчора, у середу, 10 квітня 2019 року, до львівської міської дитячої лікарні привезли 12-річного хлопчика з Яворівського району. Йому на циркулярці відрізало чотири пальці і півдолоні лівої руки. Хлопця відразу забрали в операційну.

«Дитина втратила багато крові, у нього був больовий і геморагічний шок. Наші хірурги були готові пришити хлопчику пальці, але циркуляркою їх так розтрощило, що, за словами батька, їх неможливо було зібрати. Хлопчика прооперували, загрози для життя нема», – повідомив заступник головного лікаря дитячої лікарні Роман Герега, передає zaxid.net.

Батько хлопчика обрізав на циркулярці дошки. Син несподівано підійшов ззаду і хотів допомогти притримати дошку. У цей момент і стався нещасний випадок. Батько, на щастя, не розгубився. Швидко наклав синові джгут з пояса і відразу повіз до лікарні.

«Це нещасний випадок, який важко було передбачити. Хлопець ще, мабуть, тиждень пробуде в лікарні», – каже Роман Герега.

За словами лікаря, до них часто потрапляють діти з травмами, які можна передбачити. Медики просять батьків максимально дбати про безпеку дітей. На жаль, не всі заподіяні травми можна вилікувати без наслідків для здоров’я.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...