Аерозйомку над військовими частинами просять не проводити

Військові просять цивільних не заходити на територію військових частин і не використовувати на цих територіях аерозйомку.
Останнім часом побільшало кількість випадків затримання цивільних осіб, які намагалися проникнути на територію режимних військових об’єктів Повітряних Сил Збройних Сил України.
Командування звертається до кожного з проханням бути уважними та утримуватись від спроб випадкового чи навмисного проникнення на території військових частин. Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами, адже у зв’язку з постійними намаганнями антидержавних сил вчиняти провокації біля військових об’єктів, військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.
Військові також наголошують, що використання дронів над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, складами та арсеналами будуть вважатися порушенням, прирівняним до спроби проникненням на територію військового об’єкта.
Літальні апарати будуть збиватися без попереджень над об’єктами або на підльоті до них. Особи, причетні до таких інцидентів, будуть затримані та притягнуті до відповідальності згідно з законодавством України.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...